تسهیل استفاده بیمه گذاران سرمد از خدمات بیمارستانی و پاراکلینیکی

رئیس هیات مدیره بانک صادرات به اتفاق مجتبی كاتب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به منظور نظارت بر نحوه ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان بزرگ، به استان اصفهان سفر کردند.

به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در ابتدای این سفر استانی، پرویز مقدسی و دکتر مجتبی کاتب با مدیر کانون بازنشستگان بانک صادرات استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.
پرویز مقدسی رئیس هیات مدیره بانک صادرات و نائب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در این جلسه، ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه بازنشستگان این بانک، ارائه خدمات شایسته و پرداخت خسارات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را به آنان مورد توجه قرار داد و گفت: جایگاهی که بانک صادرات کسب کرده، نتیجه تلاش بازنشستگان در دوره‌های قبل است و به همین دلیل، لزوم توجه مضاعف به آنان در دستور کار بیمه سرمد قرار دارد.
دکتر کاتب نیز در این دیدار، از تسهیل در استفاده از مراکز طرف قرارداد بیمارستانی و پاراکلینیکی خبر داد و گفت: بیمه سرمد تمام تلاش خود را برای سرعت در پرداخت خسارت‌ها از طریق اعطای تنخواه مستقل به شعب و پاسخگویی 24 ساعته به کار گرفته است.
این گزارش می‌افزاید، مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های اموال، مجد رضایی مدیر مالی، بهراد گروه‌ای مدیر بیمه و بانک و نصر اصفهانی مدیر استان اصفهان بیمه سرمد نیز در این دیدار حضور داشتند.
مدیران ارشد بانک صادرات و بیمه سفر در ادامه سفر استانی خود به اصفهان، با مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان نیز دیدار کردند.
مقدسی در این دیدار، ایجاد ارتباط تنگاتنگ بیمه سرمد با مشتریان بزرگ را مثبت ارزیابی کرد و افزود: بیمه اماکن تاریخی به عنوان یکی از دغدغه‌های این شرکت در راستای انجام مسئولیت اجتماعی است و به همین منظور تلاش خود را در این مسیر به کار بسته است.
دکتر کاتب نیز در این جلسه، با اشاره به رسالت‌های اجتماعی بیمه سرمد به منظور تحت پوشش قرار دادن هنرمندان، روزنامه‌نگاران، نویسندگان، امدادرسانان و ورزشکاران، گفت: دریافت تندیس سازمان یونسکو برای نخستین بار در صنعت بیمه، گواهی بر این ادعاست.
این گزارش می‌افزاید، مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های اموال، مجد رضایی مدیر مالی، بهراد گروه‌ای مدیر بیمه و بانک و نصر اصفهانی مدیر استان اصفهان بیمه سرمد و درخشان معاون سرمایه گذاری و گردشگری، کامیابی معاون توسعه مدیریت و امینی مدیر فرهنگی و روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان نیز در این دیدار حضور داشتند.
در ادامه سفر استانی به استان اصفهان، مدیران ارشد بیمه سرمد با روسای شعب و معاونین بانک صادرات این استان دیدار کردند و ضمن طرح موانع و مشکلات موجود، در خصوص رفع مسائل و افزایش فروش بیمه‌های عمر مانده بدهکار، راهکارهای لازم ارائه شد.
میری جهرمی مدیر شعب بانک صادرات استان اصفهان در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: خوشبختانه کارکنان بانک صادرات، بیمه سرمد را از خود می‌دانند و به منظور افزایش فروش محصولات بانک-بیمه، از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
پرویز مقدسی نیز در این مراسم، از بیمه سرمد به عنوان یک بیمه مطمئن یاد کرد که توانسته است، ریسک کارکنان بانک صادرات را در مقابل مشتریان به صفر برساند.
وی ادامه داد: بیمه سرمد عضوی از خانواده بزرگ صادرات است که علی رغم جوان بودن، توانمندی‌های زیادی دارد و جایگاه خود را در صنعت بیمه کشور به دست آورده است.
دکتر کاتب نیز در این مراسم، شعب بانک صادرات استان اصفهان که به لحاظ فروش بیمه های مرهونات بانکی و عمر مانده بدهکار، فروش قابل توجهی داشته‌اند، معرفی و از آنان قدردانی کرد.
وی، بیمه سرمد را بین دوازده بیمه‌گر اول صنعت بیمه دانست و افزود: خوشبختانه بیمه سرمد با وجود مدت کوتاه فعالیت، با بیمه‌گرانی که سابقه طولانی‌تری در صنعت دارند، رقابت می‌کند.
این مراسم، با پرسش و پاسخ روسای شعب استان اصفهان به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *