دیدار های دکتر کاتب در سفر استانی به مازندران

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در سفر استانی خود به مازندران با مدیران ارشد بانک صادرات، انجمن بازنشستگان بانک صادرات و جمعیت هلال احمر در این استان دیدار و گفتگو کرد. دکتر مجتبی کاتب همچنین با نمایندگان استان دیدار کرد و از برترین های فروش در مازندران قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر کاتب در نخستین دیدار خود با نمایندگان این استان دیدار کرد و ضمن قدردانی از برترین های فروش استان، نمایندگی های فرهاد رضایی کد 1100، افسانه حسین نژاد کد 1080، ماندانا عاشوری تلوکی کد 1088 و سید ابراهیم صباغ دارابی کد 1570 را به لحاظ بالاترین میزان فروش به ترتیب به عنوان رتبه های اول تا چهارم معرفی کرد.
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در نشست بعدی خود با مدیران ارشد جمعیت هلال احمر استان مازندران دیدار و گفتگو کرد. دکتر کاتب در این جلسه، نحوه ارائه خدمات بیمه ای به این مجموعه را مورد ارزیابی قرار داد و بر ارائه بالاترین سطح خدمات رسانی به جمعیت هلال احمر تاکید کرد.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به اتفاق هیات همراه، در ادامه سفر به استان مازندران با مدیر کانون بازنشستگان بانک صادرات در این استان نیز دیدار کرد. وی در این جلسه از مشکلات و موانع پیش روی بازنشستگان استان آگاهی یافت و راهکارهایی در خصوص رفع آن ارائه داد.
مهندس بهروز شاهرخ رئیس کانون بازنشستگان بانک صادرات مازندران نیز در این نشست، به طرح مسائل موجود پرداخت و از نحوه خدمات رسانی بیمه سرمد به بازنشستگان، قدردانی کرد.
نصیری مدیر شعب بانک صادرات مازندران، خصوصی، معاون کانون، غفاری مسئول اجرایی و یاسری پیشکسوت و ریاست افتخاری کانون نیز در این نشست حضور داشتند.
دکتر کاتب در پایان دیداری نیز با مدیر شعب بانک صادرات این استان داشت که در این نشست، نحوه خدمات رسانی به مجموعه بانک استان مازندران و عملکرد شعب بانک استان در خصوص میزان فروش محصولات مشترک بانک-بیمه مورد ارزیابی قرار گرفت و راهکارهایی در خصوص ارتقای میزان فروش مطرح شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *